Go Hotel Shnelli pakub oma külalistele kahe erineva vaatega hotellitubasid, mida on kokku 137. Superior- ja peretubadest avaneb vaade kaunile Tallinna vanalinnale ning Snelli pargile, Standard-tubadest ajaloolisele raudteele. Meil on numbritoad nii allergikutele kui erivajadustega inimestele. Hotelli on teretulnud ka lemmikloomad.

Hotelli interjööris kasutame rahulikke rohelisi ja sinakaid toone. Kaasaegse sisustusega toad on funktsionaalse ruumilahendusega. Koridoride vaipkate jäljendab ajaloolise Balti jaama reisikeskuse vahetust lähedusest inspireerituna raudteed.

Hotelli peamaja sisekujunduse on loonud sisearhitekt Taisi Kadarik.

Läbiva teemana kohtab hotelli seintel olevatel fotodel Shnelli vaimu, kes legendi järgi rändas maailmas ringi otsides heade emotsioonidega paigakest. Go Hotel Shnellis leidis ta ees just sellise mõnusa koha, kuhu soovis jääda peatuma pikemaks ajaks.

Hotelli uutes ruumikates kööginurgaga peretubades on püütud seintele unikaalsed hetked Eesti loodusest.

Inspireerivate koosolekute, seminaride või koolituste korraldamiseks pakume kuni 36 inimest mahutavat nõupidamisruumi, mis meenutab välisilmelt rongivagunit.

Meie kõigile külalistele on tasuta: parkimine, pakihoid, traadita internet (WiFi), miniseifi kasutus, ööpäevaringne vastuvõtt.

Facebook